Ray Dolap Sistemleri Nasıl Kurulu ve Nedir

Daha kullanışlı ve pratik olması nedeniyle tercih edilmekte olan raylı dolap sistemleri geniş kullanım alanına sahiptir.

Farklı alanlarda kullanılacak olan raylı dolaplar günümüzde özellikle modern tarzda mobilya tercih etmek isteyenler için hazırlanacak olan modellerde tercih edilecek sistemler arasında yer almaktadır. Daha pratik kullanım olanağı sağlaması özellikle bu tarz modellerin tercih edilmesinin sebebidir.

Yatak odası takımlarında yer verilecek dolapların kapaklarında veya iç kısımlarında raf sistemlerinde kullanılacak olan ray sistemleri daha rahat hareket olacağı sağlamaktadır. Günümüzde pek çok farklı mobilya seçeneğindeki kullanımı söz konusu olmaktadır. Pratik kullanımının yanı sıra özellikle daha fazla alana sahip olmak isteyenler için olanak sağlamaktadır.

Raylı Dolap Modelleri

Daha kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmekte olan raylı sistemler dolapların kapaklarında veya raflarında kullanılmaktadır. Ray sistemi dolapların yanı sıra çekmecelerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle hareket sağlayabilmek adına tercih edilmektedir. Kaliteli malzemelerin kullanılması tercih edilecek olan mobilyaların daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Mobilya tercih edecek olanlar için özellikle raylı sistemlerin tercih edilmesi dolapların daha az alanda kullanılmasını sağlamaktadır. İleri geri veya sağa sola şekilde hareket olanağı sağlamaktadır. Kullanılan raylar kaliteli olması durumunda uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Günümüzde özellikle modern tarzda mobilyalar hazırlamak adına tercih edilecek sistemler arasında yer almaktadır.

Raylı Dolap Kullanımı

Geniş kullanım alanına sahip olması özellikle kullanıcılar için sağlamış olduğu avantajlardan kaynaklanmaktadır. Ray sistemleri üzerinde hareket edilecek olan kapaklar özellikle alandan tasarruf elde edilmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde giyinme odası gibi daha kullanışlı alanlara sahip olmak isteyenler için raflarda kullanılacak olan ray sistemleri kıyafetlerin rahat şekilde düzenlenmesini sağlamaktadır.

Kaliteli malzemeler ile hazırlanacak olan sistemler sayesinde kullanıcılar uzun yıllar aynı ürünleri sorunsuz şekilde kullanabilirler. Mutfakta özellikle ürünlerin rahatça yerleştirilmesi amacıyla özellikle kullanılan sistemlerden biridir. Raylar üzerinde ileri geri rahatça hareket etmekte olan çekmeceler arka kısımda bulunan ürünlere daha rahat ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Sürgülü Dolap Fiyatları

Giderek küçülen odaların metrekaresi sebebiyle sorun yaşamakta olanlar için hazırlanmış olan sürgülü dolap modelleri özellikle mobilya seçiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kapak açmak için yeterli alana sahip olunmaması durumunda kullanımı kullanıcılar açısından yeterli alanın oluşturulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda son derece modern bir görünüme sahip olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Ana malzemeler, modelin şekli, modelin boyutları gibi pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek yapılacak olan fiyatlandırma ile raylı dolap sistemleri satışa sunulmaktadır. Geniş model seçeneğinin bulunması kullanıcılar açısından yapılacak olan tercihler ve kullanımının yanı sıra görsellik açısından da en uygun seçeneklere ulaşılmasını sağlamaktadır. Her geçen gün artmakta olan modeller özellikle kullanım alanlarına göre belirlenen ölçülerde ve özelliklede en uygun seçeneklerin kolayca belirlenmesi üzerinde etkili olmaktadır.

Beğendiğiniz Tasarımı Hayata Geçiriyoruz

Tasarım açısından %100 müşteri memnuniyeti  veren çalışmalar içerisindeyiz ve sizin beğenileriniz Land için en önemli ilkelerden biridir.  Uzun vadede dolap modellerini kaliteli malzemeden hazırlamaktayız. Neme dayanıklı ürün gövdeleri, dış yüzey ve diğer ayrıntılarda görsel ve kullanım açısından avantajlar sunmaktayız. Ne tür bir ürün düşündüğünüzü firmamıza ileterek sonuç alabilirsiniz.

Sürgülü Kullanım Avantajı Neler

Sürgülü dolap kullanımı birden popüler hale gelmiştir ve bunda en büyük etken, hem kapak açma kapama esnasında yer kaplamaması hem de kolayca açılıp kapanmasıdır. Hafif itekleyerek ya da çekerek kapak açılır ve kapanır. Raylı sistem dolapların kapakları bu şekilde gider gelir ve dışarı doğru alan kaplamaz.  Sürgü olmayan modellerde kapak açıldığı zaman odadaki bir kısım alanı da kaplar ve hareket alanı daralmaktadır. Eğer odanız küçük ya da ortalama boylardaysa bu durum daha da sıkıntı verebilir. Sürgülü kullanım zaman ve mekan kazandırır. Firmamızda sürgülü bölümler ve dolabın geneli kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dilsiz Uşak Kullanım Alanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir